Kontaktai

Susisiekite su mumis

Vadovas

Mantas Galminas

Vadovas

+370 679 88 643
mantas@dipwork.com

Dipwork - įrankis, kuris supaprastina ir palengvina darbo paieškas darbuotojams bei leidžia įmonėms iš Šiaurės ir Vakarų Europos greitai ir nesudėtingai pasitelkti specialistus iš Lietuvos savo projektų įgyvendinimui.

2017 m. sukūrę Dipwork, sugebėjome patenkinti klientų poreikius teikdami kvalifikuotus statybos darbuotojus Skandinavijoje ir Lietuvoje. Šią veiklą aktyviai vystome pastaruosius kelerius metus. Dipwork tikslas - iki 2030 m. tapti geriausia žmogiškųjų išteklių paslaugą teikiančia kompanija pasaulyje.

Įdarbinimas

Andrius Butkus

Įdarbinimo vadovas

+370 619 42 803
andrius@dipwork.com

Darius Galminas

Personalo konsultantas

+370 610 96 360
darius.galminas@dipwork.com

Kamilė Žiliūtė

Personalo konsultantas

+370 663 48 871
kamile@dipwork.com

Albert Vendland

Personalo konsultantas

+370 698 43 643
albert@dipwork.com

Vadyba

Roberta Jančauskaitė

Koordinatorė

+370 682 13 259
roberta@dipwork.com

Milda Kaniauskaitė

Personalo vadybininkė

+370 664 10 765
milda@dipwork.com

Gerimantas Sudmonas

Projektų vadovas

+370 686 16 546
gerimantas@dipwork.com

Kenny Aristokleous

Pardavimų vadybininkas, Švedijoje

+46 735 003 332
kenny@dipwork.com

Evaldas Karpavičius

Vadybininkas

+370 665 23 649
evaldas@dipwork.com

Imantas Šakys

Vadybininkas

+370 694 81 511
imantas@dipwork.com

Paulius Skurdauskis

Vadybininkas

+370 642 02 157
paulius@dipwork.com

Žilvinas Obolevičius

Projektų vadovas

+370 665 53 745
zilvinas@dipwork.com

Buhalterija

Inga Rumčikienė

Vyr. buhalteris

+370 661 73 850
inga@dipwork.com

Indrė Poliščiuk

Buhalteris (atlyginimai Švedijoje)

+370 695 67 997
indre@dipwork.com

IT ir rinkodara

Tomas Pakamorė

IT projektų vadovas

+370 675 30 322
tomas.pakamore@dipwork.com

Vilma Jonuškienė

Rinkodara

+370 663 42 874
vilma@dipwork.com

Kontaktai

Statybininkų g., 12 Gargždai, Lietuva

UAB „Galmina“
Įmonės kodas: 304029340
PVM mokėtojo kodas: LT100010889515
Org. Nr.: 502079-9556
Banko sąskaita:
LT077300010143089286 Swedbank

DARBO VALANDOS
I-V 8-17 val
VI - VII nedirba

TELEFONAS
+370 682 13 259

EL. PAŠTAS
info@dipwork.com

SEKITE MUS

Parašykite žinutę

Užpildykite laukelius ir mes su Jumis susisieksime
Siųsti

Šią svetainę saugo reCAPTCHA ir taikoma „Google“ privatumo politika ir paslaugų teikimo sąlygos .

Rekvizitai

UAB GALMINAS GROUP

Įm. kodas: 305432903
PVM kodas: LT100012936814

UAB GALMINA STATYBA

Įm. kodas: 304972451
PVM kodas: LT100012134716
Org. nr.: 502082-1855

UAB GALMINA ŠVEDIJA

Įm. kodas: 305034162

GALMINA NORWAY

Org. nr.: 919 586 893
Adresas: Wirgenes vei 10, 3157 Barkåker

Įgyvendinti projektai Skandinavijoje ir Lietuvoje

Projektai nuo 2018
We use cookies to ensure that we give you the best experience on our website. If you continue to use this site we will assume that you are happy with it.
Ok