Apie mus

Apie mus

Kas mes, kodėl mes esame čia, kuo mes tikime ir kas yra Dipwork
Dipwork - įrankis, kuris supaprastina ir palengvina darbo paieškas darbuotojams bei leidžia įmonėms iš Šiaurės ir Vakarų Europos greitai ir nesudėtingai pasitelkti specialistus iš Lietuvos savo projektų įgyvendinimui.

2017 m. sukūrę Dipwork, sugebėjome patenkinti klientų poreikius teikdami kvalifikuotus statybos darbuotojus Skandinavijoje ir Lietuvoje. Šią veiklą aktyviai vystome pastaruosius kelerius metus. Dipwork tikslas - iki 2030 m. tapti geriausia žmogiškųjų išteklių paslaugą teikiančia kompanija pasaulyje.

Dipwork internetinėje platformoje registruojasi darbuotojai iš Lietuvos. Mūsų sistemos pagalba renkama visa svarbiausia informacija atspindėsianti darbuotojų kvalifikaciją ir profesionalumą. Platformoje užsiregistravę specialistai turi galimybę nuolat gauti darbo pasiūlymus iš Vakarų ir Šiaurės Europos valstybių su visa svarbiausia informacija - atlyginimu bei kitomis darbo sąlygomis.

Mūsų vizija - tinkamas asmuo tinkamoje darbo vietoje. Todėl pas klientą ateiname su ilgalaikio bendradarbiavimo perspektyva.

Sistemingai kaupdami informaciją apie darbuotojus iš Lietuvos siekiame ne tik kuo sėkmingiau tenkinti mūsų partnerių poreikius, bet ir suteikti kuo geresnes galimybes tikriems savo srities specialistams iš Lietuvos gauti kuo geresnius darbo pasiūlymus.

Kuo mes tikime

MISIJA

Iki 2030 m. tapti geriausia žmogiškųjų išteklių paslaugą teikiančia kompanija pasaulyje.

VIZIJA

Tinkamas asmuo tinkamoje darbo vietoje.

VERTYBĖS

Dipwork vertina sunkų darbą, motyvaciją ir nuolatinį tobulėjimą. Pasitikėjimas ir bendradarbiavimas mums yra gyvybiškai svarbus.

Dipwork istorija

Visada galvojau, kad galime aprūpinti žmones daug geriau negu kitos kompanijos. Ir tai mus vežė nuo pat pirmų minučių, nuo pat pirmų verslo dienų.
Mantas Galminas, Vadovas

Mūsų partneriai

Kas vyksta „Dipwork“

Sekite mus Facebook ir Instagram
Dipwork

Statybų darbų pavyzdžiai

Langų montavimas, fasado apdailos darbai. Išorės apšiltinimas, cokolio klijavimas plytelėmis, prilydomos dangos montavimas.

Visos nuotraukos
Dipwork
Dipwork
Dipwork
Dipwork
We use cookies to ensure that we give you the best experience on our website. If you continue to use this site we will assume that you are happy with it.
Ok